Καλό ταξίδι

Χώρος ανάπαυσης θεμάτων...

Συντονιστές: Ramoglou, Ladyhawk, Zadok the priestess

Galadriel
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 3:11 pm

Καλό ταξίδι

Δημοσίευσηαπό Galadriel » Κυρ Μάιος 08, 2005 12:08 pm

Αγαπητοί μου συνταξιδιώτες,

σ'αυτό το σύντομο ταξίδι μου σ'αυτό τον χώρο, ξεκίνησα με όλο τον αυθορμητισμό ενός νέου ξεκινήματος και τις καλύτερες των προθέσεων για την πορεία του...

ήδη όμως, από την αρχή αυτού του ξεκινήματος διαπίστωσα, πως βρέθηκα αντιμέτωπη με παλαιές νοοτροπίες και "δόγματα" που δεν με εκπροσωπούν...

γι'αυτό λοιπόν, και επειδή δεν έχω κανέναν λόγο να συμμετέχω κάπου που δεν με εκφράζει, θέτω τον λογαριασμό μου στην διάθεση του site admin προς απενεργοποίηση...

εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλους (ειδικά γι'αυτούς που περιμένουν στην σειρά) και σας χαιρετώ με πολλή αγάπη και φιλία..

Galadriel
Εικόνα

kynikos
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Δευ Απρ 25, 2005 9:04 pm
Τοποθεσία: Midgard

Δημοσίευσηαπό kynikos » Κυρ Μάιος 08, 2005 12:59 pm

Ημ, κρίμα, Galadriel,

Προσέθετες έναν ιδιαίτερο τόνο στον χώρο, που έβρισκα ενδιαφέρον, και εμένα προσωπικά μου άρεσε.

Τώρα βέβαια δεν σε ξέρω αρκετά για να γνωρίζω ποιά "παλιά δόγματα" βρήκες ασύμβατα με το στυλ σου, αλλα αφού το αποφάσισες, αν και ήσουν "ιδρυτικό μέλος", είμαι σίγουρος οτι η απόφαση σου είναι η σωστή.

Καταλαβαίνω αυτό που λες για τον αυθορμητισμό, γιατι και εγώ πολλές φορές έχω δυσκολευτει να ξεχωρίζω τον αυθορμητισμό από τον συναισθηματισμό που θολώνει τη διάκριση.

Καλό σου ταξείδι, και καλή τύχη όπου και να βρεθείς!

k


Επιστροφή σε “.΄. + ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΟΝ + .΄.”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες