Χαιρετίζω την πρωτοβουλία των δημιουργών!

Χώρος ανάπαυσης θεμάτων...

Συντονιστές: Ramoglou, Ladyhawk, Zadok the priestess

CYBERMASTER
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τρί Μάιος 10, 2005 6:20 pm
Τοποθεσία: ΚΑΛΥΒΑ TOY ΜΠΑΡΜΠΑ-ΘΩΜΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό CYBERMASTER » Τρί Μάιος 10, 2005 6:34 pm

ΧΜ....
ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΜΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΑΠΛΩΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΜΑΤΙ...... ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΗ......
ΒΛΕΠΩ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΓΝΩΡΙΜΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΙΚΕΙΟ....
ΤΕΣΠΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ Κ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΕΧΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ....
Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΔΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΠΟΤΕ....
"ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΨΑΧΝΟΥΝ....."
Εικόνα

ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ......

ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΑΣ......

Zadok the priestess
Mystica.gr
Δημοσιεύσεις: 1411
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 1:32 am
Τοποθεσία: Sanctum Sanctorum
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Zadok the priestess » Τρί Μάιος 10, 2005 7:10 pm

Γειά σου, CYBERMASTER!

Χαιρετίζω την επιλογή σου να συμμετάσχεις, καθώς και την άκρως εποικοδομητική σου παραίνεση ως πρώτη σου κατάθεση σε τούτο το χώρο.

"Δεν ελπίζω τίποτε
Δε φοβάμαι τίποτε
Είμαι λεύτερος"

έλεγε ο Νίκος Καζαντζάκης και υπογραμμίζουμε εμείς μέσα από την προσπάθειά μας αυτή.

Καλή συνέχεια...!
Εικόνα
Le bonheur de l'homme n'est pas dans la liberté, mais dans l'acceptation d'un devoir
André Gide, Préface de Vol de nuit (1930), de Saint-Exupéry

Ramoglou
Mystica.gr
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Δευ Απρ 25, 2005 2:20 am
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Ramoglou » Τρί Μάιος 10, 2005 11:54 pm

Η νιότη είναι ανανεωτική, μια άνοιξη πριν το θερμό καλοκαίρι.
Η οπτική του θέλω τον κόσμο και τον θέλω τώρα.

Σίγουρα οι απόψεις των νεαρών σε ηλικία φίλων μας έχουν αρκετό ενδιαφέρον, μας βοηθούν να θυμόμαστε, το πώς σκεπτόμαστε εμείς οι λίγο μεγαλύτεροι, πριν μερικά χρόνια.

Σ’ αυτό το δρόμο λοιπόν της ατελείωτης αναζήτησης βοηθάμε ο ένας τον άλλο να δει τη διαφορετική άποψη, να θυμάται το παρελθόν το οποίο τον δίδαξε, να προχωράει κάθε φορά ένα βήμα ποιο κοντά στην αλήθεια.

Μακάρι μικρέ μου φίλε να γνωρίζαμε την αλήθεια και να μην ήμασταν αναζητητές, όμως προσωπικά δεν την γνωρίζω, κάθε στιγμή που πιστεύω πως κάτι ακόμα έμαθα είναι μια στιγμή που κάνω ένα ακόμα βήμα προς αυτήν.

Εύχομαι η παρουσία σου εδώ να είναι τόσο για μας όσο και για σένα ανανεωτική και εποικοδομητική.

Υ.Γ. Θα παρακαλέσω να μη γράφουμε με κεφαλαία διότι τα κεφαλαία στην «γλώσσα» του internet σημαίνει πως κάποιος φωνάζει. Τα υπόλοιπα τα έχουμε πει περί word κλπ :)
Εικόνα

CYBERMASTER
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τρί Μάιος 10, 2005 6:20 pm
Τοποθεσία: ΚΑΛΥΒΑ TOY ΜΠΑΡΜΠΑ-ΘΩΜΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό CYBERMASTER » Τετ Μάιος 11, 2005 1:26 am

Επειδή δεν θα ήθελα να ανοίξω καινούργιο θέμα για μια ερώτηση και μονο... Θεωρώ σκόπιμο να την θέσω εδώ.....
Πεδεύομαι τόση ώρα να φτίαξω λίγο το προφίλ μου και παλεύω με τους κωδικούσ html κτλ. και μόλις με το καλο ξεμπερδεύω και πατάω "υποβολή" με ενημερώνει ότι η υπογραφή μου είναι πολύ μεγάλη....
Οπότε θα ήθελα να σας ρωτήσω ποιο ακριβώσ είναι το επιτρεπτό όριο????
Η φωτοργάφία που θέλω να βάλω είναι αυτη.......(σε μέγεθος 480χ360)
η αυθεντική που θα δημοσιεύσω τώρα βέβαια είναι πολύ μεγαλύτερη(1736χ1200) μιας και προέρχεται απο φωτογραφική μηχανη και την "σάρωσα" πρώτα στον Η/Υ για να την κάνω μετά upload στο δύκτιο....

Λοιπόν οιδού......
Εικόνα



ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ......



ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΑΣ......

Gothic
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:30 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Gothic » Τετ Μάιος 11, 2005 1:54 am

Για να μην χαλάμε και την όψη της σελίδας αγαπητέ CYBERMASTER :wink:

ΑΝ κάποια φορά έχεις πάλι πρόβλημα να προσαρμόσεις κάποια εικόνα σε ένα ανεκτό μέγεθος, μη διστασεις να μας ενοχλήσεις για να ζητήσεις βοήθεια :)

Καλωσήλθες
:)
Εικόνα

Ladyhawk
Mystica.gr
Δημοσιεύσεις: 602
Εγγραφή: Δευ Απρ 25, 2005 11:06 am
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Ladyhawk » Τετ Μάιος 11, 2005 11:09 am

Καλωσορίζω και εγώ τους αγαπητούς Vrykolakas και CYBERMASTER

και εύχομαι η παρουσία τους εδώ να αποφέρει καρπούς τόσο για μας όσο και για τους ίδιους.
Εικόνα
Τίποτα δεν χαρίζεται όλα κατακτιούνται ...

Πασχαλης
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Τετ Μάιος 11, 2005 11:40 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Πασχαλης » Τετ Μάιος 11, 2005 12:32 pm

Μετα απο μια περιοδο συνεχων εκδηλωσεων ασθενειας του υπολογιστη μου, αποφασισα την χειρουργικη επεμβαση σε αυτον.
Η επεμβαση υπηρξε ακρως επιτυχης, αλλα ο ασθενης απεβιωσε!

Η προσμονη μου για νεκρανασταση το Πασχα αποδειχτηκε ματαιη
και ετσι ανελαβα μια σειρα μαγικων τελετουργικων τυπικων για την νεκρανασταση του.

Επιτελους το εγχειρημα πετυχε, με τιμημα την απωλεια ολων των αρχειων
-Νανσυ παρε τηλ. γιατι απωλεσθη ο αριθμος σου-
και εταιρο τιμημα η μη παρευρεση μου στα εγκαινια του πανεμορφου αυτου χωρου.

Αληθεια, πως το κανατε τοσο τελειο, αφου δεν συνεδραμα καθολου;

Νομιζω περριτευουν οι ευχες μου για το μελλον του mystica,
αφου την λαμπρη εξελιξη του την εγγυαται η αναγνωρισμενη αξια των δημιουργων και την επικυρωνει η πολλα υποσχομενη συμμετοχη της "αριστοκρατιας" της εσωτερικης διανοησης, οι οποιοι δηλωσαν το παρον τους στο ανοιγμα του χωρου αυτου.

Ελειπα απο τα εγκαινια αλλα θα παρευρισκομαι στην αιθουσα που θα εορτασθουν τα πρωτα γενεθλια...
Τι λεω, παιδια, γηπεδο να κλειστει γιατι θαμαστε πολυ μεγαλος αριθμος σε ενα χρονο...

Χαιρομαι ιδιαιτερα που τα πλεον αξιολογα ατομα, με εμφανη την αισθηση του καθηκοντος, απαρτιζουν τον πυρηνα της πολυ ομορφης αυτη παρεας.

Ετσι ο δρομος -ο δυσκολος δρομος της αναζητησης- καθισταται πολυ ευκολωτερος.

Καλη μας συνεχεια...
Εικόνα
ΜΕΜΝΗΣΟ ΑΠΙΣΤΕΙΝ

Elissaios
Δημοσιεύσεις: 565
Εγγραφή: Δευ Απρ 25, 2005 11:10 am

Δημοσίευσηαπό Elissaios » Τετ Μάιος 11, 2005 12:38 pm

Καλώς ήρθες, Πασχάλη! :wink:

Gothic
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:30 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Gothic » Τετ Μάιος 11, 2005 12:51 pm

Χαίρομαι πραγματικά που σε βλέπω αγαπητέ Πασχάλη και όσο για τα πολύ καλά σου λόγια...νομίζω τα παραλές :oops:

Το αν ήρθες λίγο αργότερα και όχι από την αρχή όπως λες δεν έχει καμμία απολύτως σημασία μιας και το σημαντικότερο είναι ότι πλέον μας συντροφεύεις :)

Καλωσήλθες :)

frc
Εικόνα

vrykolakas
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Μάιος 03, 2005 7:18 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό vrykolakas » Τετ Μάιος 11, 2005 1:21 pm

Ευχαριστώ τους συνοδοιπόρους για το καλοσώρισμα και θα θελα να πω πώς προσμένω και εγώ σε πολλά και μεγάλα πράγματα από την κοινή παρουσία όλων μας στο χώρο (διοτι επιτρεψτε μου αγαπητοί φίλοι εαν δεν έχεις απαιήσεις για το κάτι παραπάνω από τους χώρους στους οποίους συμμετέχεις - και διαμορφώνεις κατα ένα ποσοστό εν ευρεία έννοια - εσύ ο ίδιος , τότε πάμε δια την συλλογή παπαρουνών καλύτερα εποχή που είναι... )
Το λοιπόν η απορία. Αγαπητέ Gothik το ταξίδι είναι για την Ανατολή ως είπες .Γιατί γίνεσαι ρατσιστής με τα επιδέλοιπα συμπαθή τρία σημεία του ορίζοντος??Ξερεις κάτι που δεν ξέρουμε :wink: ??Τι είναι στην ανατολή και πάμε βουρ για εκεί??Σημειολογικής σημασία



Για το γνήσιον της υπογραφής :twisted:
vrykolakas

vrykolakas
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Μάιος 03, 2005 7:18 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό vrykolakas » Τετ Μάιος 11, 2005 2:12 pm

Εκτός του οτι :

- έκανα λάθος το όνομα του αγαπητού Gothic και τον έκανα Gothik - ζητώ ταπεινά συγγνώμη αγαπητέ - ....

- στο προηγούμενο μήνυμα μου έμεινε η τελευταία φράση - ερώτηση για την ακρίβεια- μισή και θα έπρεπε να είναι "σημειολογική σημασίας μήπως - λέω μήπως..- αγαπητέ "....

Εχω και ένα θεματάκι να θίξω, το οποίο όμως δεν ξέρω που να το τοποθετήσω καθότι δεν κολλάει σε καμμία από τις ήδη υπάρχουσες κατηγορίες . Λέω λοιπόν, εδώ είναι πρός το παρόν η υποδοχή - λόγω εγκαινίων - ας το βάλω εδώ και κάποιος από τους αγαπητούς γνωρίζοντες περισσότερα διαχειριστές ας το τοποθετήσει εκεί που πρέπει.

Το θεματάκι λοιπόν......ΠΕΡΙΟΔΙΚΑΑΑΑΑ (εσωτερισμού,μυστηρίου,απόκρυφου,μυστικισμού κλπ κλπ όπως θέλετε πείτε τα ) ........
Εκεί που είχαμε κανένα, τώρα ο περιπτεράς μου έκανε και ειδικό ράφι.... !!!(σοβαρά μιλάω ).
Θα ήθελε κάποιος να θίξουμε το θεματακι??Σαν να γίνανε πολλά (ξαφνικά ) και θα θελα να δούμε λίγο κατα πόσο κάποιο ξεχωρίζει (υποκειμενικό αυτό το ξέρω ...) αν υπάρχει αξιοπιστία,αν γνωρίζετε-ζουμε συντελεστές,το ποιόν-σκοπούς της κάθε ομάδας που αποτελεί τον κορμό του κάθε περιοδικού κλπ....
Αναμένω λοιπόν αγαπητοί μου ...
Μεχρι νεοτέρας λοιπόν χαιρετώ.....

για το γνήσιον της υπογραφής :twisted:

vrykolakas

Gothic
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:30 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Gothic » Τετ Μάιος 11, 2005 3:05 pm

Καθόλου ρατσιστής αγαπητέ vrykolakas,εξ άλλου εμένα μου αρέσουν τα ταξείδια γενικώς προς οιανδήποτε καυεύθυνσιν... :twisted:


Απλώς χρησιμοποίησα τον τίτλο από ένα βιβλίο του αγαπημένου μου Herman Hesse :)

Καλωσήλθες φίλτατε :)

Όσον αφορά τα περιοδικά που είπες,πιστεύω ότι η - ΙΔΕΕΣ ΜΕΛΩΝ - ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ - είναι κατα την ώρα η πιο κατάλληλη κατηγορία μιας και φιλοξενεί γενικά θέματα.
Τώρα αν η συζήτησηαναπτυχθεί πολύ και αποκτήσει ιδιαίτερο ενδιαφέρον,τότε μπορούμε να σκεφθούμε να μεταφερθεί ανάλογα σε κάποια άλλη,ανάλογα με την εξέλιξή της.. :)
Εικόνα

Secondborn
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 08, 2005 10:26 pm
Τοποθεσία: Μέσ΄στις σκέψεις μου...

Δημοσίευσηαπό Secondborn » Πέμ Μάιος 12, 2005 10:44 am

Με τη σειρά μου και εγώ να καλωσορίσω αυτή την προσπάθεια και επειδή τώρα μόλις είδα την ύπαρξη αυτού του θέματος(βλέπετε περίμενα τόσο καιρό αυτή την προσπάθεια που μπήκα κατευθείαν στο ψητό!), αντιγράφω από το πρώτο μου post σε άλλο θέμα:

"Η αρχή είναι φωτεινή, λαμπερή, αγνή. Ας αποδειχτεί και το τέλος. Δε με νοιάζει η διαδρομή..."

Ξεκινώντας(1ο post) το ταξίδι μας προς τα άνω, με αυτά τα λόγια, θέλω να καλωσορίσω την προσπάθεια δημιουργίας ενός χώρου συνάντησης και συνδιαλλαγής και να ευχηθώ να μη χάσει αυτή τη ζεστασιά-που μου θυμίζει στιγμές δίπλα στο τζάκι και μια ενσαρκωμένη "εμπειρία" να αφουγκράζεται τις δονήσεις των απείρων, των νέων και να τους παιδ-αγωγεί. Σταυροδρόμι της Αναζήτησης το αναφέρουν οι δημιουργοί του και μιας και βρέθηκα και εγώ παρόν, θα επιλέξω διαδρομές. Καλό κουράγιο λοιπόν, και καθαρό πνεύμα.
"If you do things and can't explain them that might be okay because they still get done. But if you decide not to, you ought to know why." Stephen King

Εικόνα

Elissaios
Δημοσιεύσεις: 565
Εγγραφή: Δευ Απρ 25, 2005 11:10 am

Δημοσίευσηαπό Elissaios » Πέμ Μάιος 12, 2005 10:59 am

Καλώς ήλθατε, Vrykolakas και Secondborn!

Secondborn
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 08, 2005 10:26 pm
Τοποθεσία: Μέσ΄στις σκέψεις μου...

Δημοσίευσηαπό Secondborn » Πέμ Μάιος 12, 2005 11:03 am

Και επειδή θα ήμουν Ψεύτης αν δεν εξέφραζα την ανησυχία μου ακούστε και τα παρακάτω:
"Φοβάμαι. Φοβάμαι στην ιδέα ότι θα αποτύχει τούτος εδώ ο χώρος. Ένα σας θυμίζω. Μας δίδαξε το παρελθόν ότι θέλει πυγμή, θέλει δύναμη. Θέλει τόλμη. Έχω νιώσει ήδη σπίτι μου αυτό το χώρο και θα πληγωθώ πολύ αν για δεύτερη φορά μπουν και μου το κάνουν στάνη. Και επειδή πολλοί από εδώ μέσα ξέρουν ότι δε μένω στα λόγια, ξέρουν επίσης ότι μπορώ να κάνω τα πάντα για να μην μπουν. Αλλά σε αυτό δε φτάνει μόνο η δική μου προσπάθεια. Δραστικές αποφάσεις και τα κλειδιά καλά στα χέρια. Η σκέψη μου και η προσπάθειά μου θα είναι μαζί σας. Το μόνο που ζητώ είναι κατανόηση. Κατανόηση της ανάγκης μου για ένα σπίτι όπου το ΕΣΩ μας να είναι η ΑΡΧΗ και το ΤΕΛΟΣ. Ο σκοπός και ο στόχος..."

Με αγάπη,
Secondborn
"If you do things and can't explain them that might be okay because they still get done. But if you decide not to, you ought to know why." Stephen King



Εικόνα

Gothic
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:30 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Gothic » Πέμ Μάιος 12, 2005 11:23 am

Έχω νιώσει ήδη σπίτι μου αυτό το χώρο και θα πληγωθώ πολύ αν για δεύτερη φορά μπουν και μου το κάνουν στάνη.


Αυτό δεν θα γίνει ΠΟΤΕ !

Είναι η απόφαση και η επιθυμία ολόκληρης της συντονιστικής ομάδας.

Καλωσήλθες αγαπητέ :)
Εικόνα

kynikos
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Δευ Απρ 25, 2005 9:04 pm
Τοποθεσία: Midgard

Δημοσίευσηαπό kynikos » Πέμ Μάιος 12, 2005 12:03 pm

Gothic έγραψε:
secondborn έγραψε:Έχω νιώσει ήδη σπίτι μου αυτό το χώρο και θα πληγωθώ πολύ αν για δεύτερη φορά μπουν και μου το κάνουν στάνη.

Αυτό δεν θα γίνει ΠΟΤΕ !

ΑΑΑ...ααα...αααμήν

kynikos
Εικόνα

Αγαπητέ secondborn, ο καθένας, νομίζω, μπορεί να μπεί. Δεν είναι ο χώρος εδώ κλειστός, απ' ο,τι κατάλαβα.
Το θέμα είναι πώς φέρεται ΟΤΑΝ είναι εδώ μέσα. Οι κανονισμοί, πιστεύω, είναι σαφέστατοι.

Η γκλίτσα, εξ άλλου, έχει κάποιον σκοπό... :lol:
Gothic, σ'αρέσει το σκιτσάκι;;
Τελευταία επεξεργασία από kynikos σε Πέμ Μάιος 12, 2005 12:12 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Secondborn
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 08, 2005 10:26 pm
Τοποθεσία: Μέσ΄στις σκέψεις μου...

Δημοσίευσηαπό Secondborn » Πέμ Μάιος 12, 2005 12:06 pm

"Θεϊκή" η παρέμβασή σου kynike!

:D :D :D
"If you do things and can't explain them that might be okay because they still get done. But if you decide not to, you ought to know why." Stephen King



Εικόνα

Gothic
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:30 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Gothic » Πέμ Μάιος 12, 2005 12:31 pm

Πολύ καλό :D

Αν και προτιμώ να είμαι ο "ελεύθερος τράγος" στο βουνό...
:wink: :)


Αγαπητέ secondborn, ο καθένας, νομίζω, μπορεί να μπεί. Δεν είναι ο χώρος εδώ κλειστός, απ' ο,τι κατάλαβα.
Το θέμα είναι πώς φέρεται ΟΤΑΝ είναι εδώ μέσα. Οι κανονισμοί, πιστεύω, είναι σαφέστατοι.


Ακριβώς αυτό αγαπητέ :)
ΟΛΟΙ είναι ευπρόσδεκτοι εφ΄ όσον σέβονται τους κανονισμούς :)
Εικόνα

Πασχαλης
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Τετ Μάιος 11, 2005 11:40 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Πασχαλης » Πέμ Μάιος 12, 2005 2:34 pm

Αν και προτιμώ να είμαι ο "ελεύθερος τράγος" στο βουνό...



Τραγος :?:

:roll: .......... :shock: ........... :lol: . :lol: . :lol: . :lol: . :lol: . :lol: . :lol: .
Εικόνα

ΜΕΜΝΗΣΟ ΑΠΙΣΤΕΙΝ


Επιστροφή σε “.΄. + ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΟΝ + .΄.”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες